V Ostrově dokončují rekonstrukci malých bazénů na koupališti

V Ostrově dokončují rekonstrukci dvou malých bazénů na městském koupališti. Výměna ocelové vany s novou technologií vyjde město na zhruba 15 milionů korun. Do konce května by měly být malé bazény napuštěny a mělo by začít testování technologie, řekl novinářům místostarosta Ostrova Marek Poledníček.

Koupaliště by mělo být tímto připravené na otevření, které je naplánováno na 8. června. Rekonstrukce, která začala na podzim, se týkala brouzdaliště a malého výukového bazénu a jejich okolí. Hovoří místostarosta Poledníček:

Informace o teplotě vody tak budou mít návštěvníci k dispozici u vstupu do koupaliště a na webových stránkách. Vedení města má hotovou už i studii na opravu velkého bazénu a připravuje se v současné době projektová dokumentace.

zdroj: ČTK