Pořízení elektroskůtru, Havířov

ilustrativní obrázek

Městská společnost HAVÍŘOVSKÁ TEPLÁRENSKÁ SPOLEČNOST, a. s. v roce 2018 pořídila elektroskůtr. Tento elektroskůtr je využívan zaměstnanci společnosti v průběhu roku od března do listopadu tedy cca 8-9 měsíců v roce podle počasí. Za dobu necelých dvou let bylo najeto cca 1900 km.

Elektroskůtr je zejména využíváni ke kontrolním činnostem na jednotlivých investičních a stavebních akcích jako jsou např. opravy systému zásobování teplem, stavební úpravy předávacích a objektových předávacích stanic, kontroly objektů ve vlastnictví společnosti atd. Pro nabíjení elektroskůtru je vyhrazeno nabíjecí místo se samostatným podružným elektroměrem, hodnoty jsou tedy měřené nikoliv vypočítané.

Celkový nájezd skútru v součtu za roky 2018 a 2019: 1861 km Celková spotřeba za dané období: 53 kWh Cena – celkem za hodnocené období: 190,80 Kč bez DPH (3,60,- Kč/ 1kW) 1kWh = cca 35 km, 100 km = 11 Kč.

Jméno a příjmení: Josef Kaplan

Obec/město: Havířov